Увійти

BMW X4 X4 (F26) — розболтовка, диски та шини

Роки випуску: 2014–2018.

8 модифікацій 4 розміри шин Дані оновлено 25 вересня 2026
BMW X4 X4 (F26)
Фото: Вікісховище · Alexander Migl · CC BY-SA 4.0

Параметри коліс

Розболтовка (PCD)
Центральний отвір (DIA)
72.6 мм
Виліт (ET)
Дані відсутні
Кріплення
Болти
Різьба
M14x1.25

Джерело технічних даних: документація виробника та дані, внесені редакцією. Перевірено 25 вересня 2026. Якщо помітили неточність — повідомте нам.

Розміри шин

Підібрати шини →
Розмір Тип Зовн. діаметр Пропозицій Від
225/60 R17 Штатний 701,8 мм 16 2 905 грн
245/50 R18 Штатний 702,2 мм 6 3 874 грн
245/45 R19 Штатний 703,1 мм 7 2 905 грн
275/40 R19 Альтернативний 702,6 мм 0 —

Розміри дисків

7.5Jx17 8Jx18 8.5Jx19 9.5Jx19

Диски з розболтовкою 5x120 → Перевірити конкретний диск

Модифікації

Модифікація Двигун Роки PCD DIA
20i (184 Hp) xDrive Steptronic 1997 cm3 121.86 cu. in. · 184 к.с. · Бензин 2014–2018 5x120 72,6 мм Детально
20d (190 Hp) xDrive 1995 cm3 121.74 cu. in. · 190 к.с. · Дизель 2014–2018 5x120 72,6 мм Детально
20d (190 Hp) xDrive Steptronic 1995 cm3 121.74 cu. in. · 190 к.с. · Дизель 2014–2018 5x120 72,6 мм Детально
28i (245 Hp) xDrive Steptronic 1997 cm3 121.86 cu. in. · 245 к.с. · Бензин 2014–2018 5x120 72,6 мм Детально
30d (258 Hp) xDrive Steptronic 2993 cm3 182.64 cu. in. · 258 к.с. · Дизель 2014–2018 5x120 72,6 мм Детально
35i (306 Hp) xDrive Steptronic 2979 cm3 181.79 cu. in. · 306 к.с. · Бензин 2014–2018 5x120 72,6 мм Детально
35d (313 Hp) xDrive Steptronic 2993 cm3 182.64 cu. in. · 313 к.с. · Дизель 2014–2018 5x120 72,6 мм Детально
M40i (360 Hp) xDrive Steptronic 2979 cm3 181.79 cu. in. · 360 к.с. · Бензин 2015–2018 5x120 72,6 мм Детально

Популярні шини для цього автомобіля

Усі шини →

Де купити

Магазини, ціни яких ми порівнюємо для цього автомобіля.

Часті запитання

Яка розболтовка BMW X4 X4 (F26)?
Розболтовка (PCD) BMW X4 X4 (F26) — 5x120. Значення однакове для всіх модифікацій покоління.
Який DIA (центральний отвір) у BMW X4 X4 (F26)?
Діаметр центрального отвору — 72.6 мм. Якщо DIA диска більший, потрібні центрувальні кільця.
Які шини підходять для BMW X4 X4 (F26)?
За даними виробника для BMW X4 X4 (F26) передбачені розміри: 225/60 R17, 245/50 R18, 245/45 R19, 275/40 R19. Штатний розмір указано першим.

Корисні статті