Увійти

Nissan Cima Cima (F50) — розболтовка, диски та шини

Роки випуску: 2001–2010.

3 модифікації 2 розміри шин Дані оновлено 25 вересня 2026
Nissan Cima Cima (F50)
Фото: Вікісховище · TTTNIS · CC0

Параметри коліс

Розболтовка (PCD)
Центральний отвір (DIA)
66 мм
Виліт (ET)
Дані відсутні
Кріплення
Дані відсутні
Різьба
Дані відсутні

Джерело технічних даних: документація виробника та дані, внесені редакцією. Перевірено 25 вересня 2026. Якщо помітили неточність — повідомте нам.

Розміри шин

Підібрати шини →
Розмір Тип Зовн. діаметр Пропозицій Від
225/60 R16 Штатний 676,4 мм 1 2 905 грн
225/55 R17 Штатний 679,3 мм 11 2 508 грн

Модифікації

Модифікація Двигун Роки PCD DIA
3.0 i V6 24V Turbo (280 Hp) 2988 cm3 182.34 cu. in. · 280 к.с. · Бензин 2001–2010 5x114.3 66,0 мм Детально
4.5 i V8 32V (280 Hp) 4494 cm3 274.24 cu. in. · 280 к.с. · Бензин 2001–2010 5x114.3 66,0 мм Детально
4.5 i V8 32V X Four (280 Hp) 4491 cm3 274.06 cu. in. · 280 к.с. · Бензин 2001–2010 5x114.3 66,0 мм Детально

Популярні шини для цього автомобіля

Усі шини →

Де купити

Магазини, ціни яких ми порівнюємо для цього автомобіля.

Часті запитання

Яка розболтовка Nissan Cima Cima (F50)?
Розболтовка (PCD) Nissan Cima Cima (F50) — 5x114.3. Значення однакове для всіх модифікацій покоління.
Який DIA (центральний отвір) у Nissan Cima Cima (F50)?
Діаметр центрального отвору — 66 мм. Якщо DIA диска більший, потрібні центрувальні кільця.
Які шини підходять для Nissan Cima Cima (F50)?
За даними виробника для Nissan Cima Cima (F50) передбачені розміри: 225/60 R16, 225/55 R17. Штатний розмір указано першим.

Корисні статті