Увійти

Nissan Prairie Prairie (M11) — розболтовка, диски та шини

Роки випуску: 1988–1998.

8 модифікацій 2 розміри шин Дані оновлено 25 вересня 2026
Nissan Prairie Prairie (M11)
Фото: Вікісховище · TTTNIS · Public domain

Параметри коліс

Розболтовка (PCD)
Центральний отвір (DIA)
66.1 мм
Виліт (ET)
Дані відсутні
Кріплення
Дані відсутні
Різьба
Дані відсутні

Джерело технічних даних: документація виробника та дані, внесені редакцією. Перевірено 25 вересня 2026. Якщо помітили неточність — повідомте нам.

Розміри шин

Підібрати шини →
Розмір Тип Зовн. діаметр Пропозицій Від
195/70 R14 Штатний 628,6 мм 1 1 829 грн
195/65 R14 Штатний 609,1 мм 0 —

Модифікації

Модифікація Двигун Роки PCD DIA
2.0 i (98 Hp) 1974 cm3 120.46 cu. in. · 98 к.с. · Бензин 1988–1998 4x114.3 66,1 мм Детально
2.0 i (98 Hp) 4X4 1974 cm3 120.46 cu. in. · 98 к.с. · Бензин 1988–1998 4x114.3 66,1 мм Детально
2.0 i (98 Hp) 4X4 Automatic 1974 cm3 120.46 cu. in. · 98 к.с. · Бензин 1988–1998 4x114.3 66,1 мм Детально
2.0 i (98 Hp) Automatic 1974 cm3 120.46 cu. in. · 98 к.с. · Бензин 1988–1998 4x114.3 66,1 мм Детально
2.4 i (133 Hp) 2389 cm3 145.79 cu. in. · 133 к.с. · Бензин 1992–1998 4x114.3 66,1 мм Детально
2.4 i (133 Hp) 4X4 2389 cm3 145.79 cu. in. · 133 к.с. · Бензин 1992–1998 4x114.3 66,1 мм Детально
2.4 i (133 Hp) 4X4 Automatic 2389 cm3 145.79 cu. in. · 133 к.с. · Бензин 1992–1998 4x114.3 66,1 мм Детально
2.4 i (133 Hp) Automatic 2389 cm3 145.79 cu. in. · 133 к.с. · Бензин 1992–1998 4x114.3 66,1 мм Детально

Популярні шини для цього автомобіля

Усі шини →

Де купити

Магазини, ціни яких ми порівнюємо для цього автомобіля.

Часті запитання

Яка розболтовка Nissan Prairie Prairie (M11)?
Розболтовка (PCD) Nissan Prairie Prairie (M11) — 4x114.3. Значення однакове для всіх модифікацій покоління.
Який DIA (центральний отвір) у Nissan Prairie Prairie (M11)?
Діаметр центрального отвору — 66.1 мм. Якщо DIA диска більший, потрібні центрувальні кільця.
Які шини підходять для Nissan Prairie Prairie (M11)?
За даними виробника для Nissan Prairie Prairie (M11) передбачені розміри: 195/70 R14, 195/65 R14. Штатний розмір указано першим.

Корисні статті