Увійти

Peugeot 3008 3008 II (Phase I, 2016) — розболтовка, диски та шини

Роки випуску: 2016–2018.

15 модифікацій 4 розміри шин Дані оновлено 25 вересня 2026
Peugeot 3008 3008 II (Phase I, 2016)
Фото: Вікісховище · Alexander-93 · CC BY-SA 4.0

Параметри коліс

Розболтовка (PCD)
Центральний отвір (DIA)
65.1 мм
Виліт (ET)
Дані відсутні
Кріплення
Дані відсутні
Різьба
Дані відсутні

Джерело технічних даних: документація виробника та дані, внесені редакцією. Перевірено 25 вересня 2026. Якщо помітили неточність — повідомте нам.

Розміри шин

Підібрати шини →
Розмір Тип Зовн. діаметр Пропозицій Від
215/65 R17 Штатний 711,3 мм 10 2 905 грн
225/55 R18 Штатний 704,7 мм 12 2 798 грн
205/55 R19 Альтернативний 708,1 мм 2 5 279 грн
235/50 R19 Альтернативний 717,6 мм 11 3 089 грн

Модифікації

Модифікація Двигун Роки PCD DIA
1.6 BlueHDi (100 Hp) S&S 1560 cm3 95.2 cu. in. · 100 к.с. · Дизель 2016–2018 5x108 65,1 мм Детально
1.6 BlueHDi (120 Hp) Automatic S&S 1560 cm3 95.2 cu. in. · 120 к.с. · Дизель 2016–2018 5x108 65,1 мм Детально
1.6 BlueHDi (120 Hp) S&S 1560 cm3 95.2 cu. in. · 120 к.с. · Дизель 2016–2018 5x108 65,1 мм Детально
1.6 BlueHDi (120 Hp) VLC S&S 1560 cm3 95.2 cu. in. · 120 к.с. · Дизель 2016–2018 5x108 65,1 мм Детально
1.2 PureTech (130 Hp) Automatic S&S 1199 cm3 73.17 cu. in. · 130 к.с. · Бензин 2016–2018 5x108 65,1 мм Детально
1.2 PureTech (130 Hp) S&S 1199 cm3 73.17 cu. in. · 130 к.с. · Бензин 2016–2018 5x108 65,1 мм Детально
1.2 PureTech (130 Hp) TBC S&S 1199 cm3 73.17 cu. in. · 130 к.с. · Бензин 2016–2018 5x108 65,1 мм Детально
1.5 BlueHDi (130 Hp) Automatic S&S 1499 cm3 91.47 cu. in. · 130 к.с. · Дизель 2017–2020 5x108 65,1 мм Детально
1.5 BlueHDi (130 Hp) S&S 1499 cm3 91.47 cu. in. · 130 к.с. · Дизель 2017–2020 5x108 65,1 мм Детально
2.0 BlueHDi (150 Hp) S&S 1997 cm3 121.86 cu. in. · 150 к.с. · Дизель 2016–2018 5x108 65,1 мм Детально
1.6 THP (165 Hp) Automatic S&S 1598 cm3 97.52 cu. in. · 165 к.с. · Бензин 2016–2018 5x108 65,1 мм Детально
GT 2.0 BlueHDi (177 Hp) Automatic S&S 1997 cm3 121.86 cu. in. · 177 к.с. · Дизель 2017–2020 5x108 65,1 мм Детально
1.6 PureTech (180 Hp) Automatic S&S 1598 cm3 97.52 cu. in. · 180 к.с. · Бензин 2018–2020 5x108 65,1 мм Детально
GT 2.0 BlueHDi (180 Hp) Automatic S&S 1997 cm3 121.86 cu. in. · 180 к.с. · Дизель 2016–2017 5x108 65,1 мм Детально
1.6 Hybrid4 (300 Hp) e-EAT8 1598 cm3 97.52 cu. in. · 200 к.с. · Електро 2019–2020 5x108 65,1 мм Детально

Популярні шини для цього автомобіля

Усі шини →

Де купити

Магазини, ціни яких ми порівнюємо для цього автомобіля.

Часті запитання

Яка розболтовка Peugeot 3008 3008 II (Phase I, 2016)?
Розболтовка (PCD) Peugeot 3008 3008 II (Phase I, 2016) — 5x108. Значення однакове для всіх модифікацій покоління.
Який DIA (центральний отвір) у Peugeot 3008 3008 II (Phase I, 2016)?
Діаметр центрального отвору — 65.1 мм. Якщо DIA диска більший, потрібні центрувальні кільця.
Які шини підходять для Peugeot 3008 3008 II (Phase I, 2016)?
За даними виробника для Peugeot 3008 3008 II (Phase I, 2016) передбачені розміри: 215/65 R17, 225/55 R18, 205/55 R19, 235/50 R19. Штатний розмір указано першим.

Корисні статті