Renault Captur I - розболтовка, диски та шини
Renault Captur I (Каптур 1): розболтовка 4x100, центральний отвір 60,1 мм, болти M12x1.5, момент затягування 105 Нм. Шини - від 205/60 R16 до 205/55 R17 залежно від версії.
Параметри коліс Каптур 1
Перед купівлею дисків звіряйте також виліт і ширину диска. Якщо помітили неточність - повідомте нам.
Шини й диски за версіями Captur J87
Підібрати шини →Версії з однаковим набором розмірів зведено в один рядок. Знайдіть свій двигун і подивіться, які діаметри для нього передбачені.
| Версія | R16 | R17 |
|---|---|---|
| 0.9 TCe, 1.5 dCi, 1.2 TCe 90-120 к.с. · кросовер | 205/60 | 205/55 |
| S 1.3 TCe 150 к.с. | 205/55 |
Ті самі версії таблицею: розмір, тип, зовнішній діаметр
| Шини | Тип | Зовн. діаметр |
|---|---|---|
| 0.9 TCe, 1.5 dCi, 1.2 TCe 90-120 к.с. · кросовер 11 модифікацій | ||
| 205/60 R16 | Базовий | 652,4 мм |
| 205/55 R17 | Опція | 657,3 мм |
| S 1.3 TCe 150 к.с. 2 модифікації | ||
| 205/55 R17 | Базовий | 657,3 мм |
Розміри шин і ціни Рено Каптур 1
Наскільки відрізняється колесо
Зовнішній діаметр проти 205/55 R17 (657,3 мм), найпоширенішого розміру
Що більша різниця діаметра, то сильніше змінюються покази спідометра і кліренс. До 1% різниця непомітна.
Скільки коштує шина
Найнижча ціна за одну шину в магазинах, які ми порівнюємо
| Розмір | На скількох версіях | Зовн. діаметр | Моделей у каталозі | Пропозицій | Від |
|---|---|---|---|---|---|
| 205/60 R16 | 11 з 13 | 652,4 мм | 555 | 6 | 2 313 грн |
| 205/55 R17 | 13 з 13 | 657,3 мм | 309 | 4 | 2 662 грн |
Ціни на шини за сезоном
Скільки моделей шин кожного розміру є в каталозі, скільки з них зараз у продажу і за якою ціною. Орієнтовна ціна - середня по Україні для розміру й сезону.
| Розмір | Сезон | Моделей у каталозі | У продажу | Ціна в магазинах | Орієнтовна ціна в Україні |
|---|---|---|---|---|---|
| 205/60 R16 | літні | 242 | 0 | немає в продажу | 3 146 грн |
| зимові | 245 | 3 | 2 701 - 5 599 грн | 3 327 грн | |
| всесезонні | 68 | 3 | 2 313 - 5 119 грн | 3 717 грн | |
| 205/55 R17 | літні | 152 | 0 | немає в продажу | 3 721 грн |
| зимові | 120 | 4 | 2 662 - 7 313 грн | 4 498 грн | |
| всесезонні | 37 | 0 | немає в продажу | 4 289 грн |
Шини для Renault Captur I
Усі шини →Оберіть свій розмір. Зимові шини стоять першими: зараз їхній сезон.
Версії й диски в цифрах
Двигуни
13 модифікацій у довіднику: за паливом
Диски 4x100 у каталозі
Скільки моделей дисків із цією розболтовкою є в каталозі, за діаметром
Разом 174 у цих діаметрах. Перед купівлею звірте центральний отвір і виліт.
Покоління, кузови й рестайлінг
До рестайлінгу
Рестайлінг 2017
Усі модифікації списком (14)
| Модифікація | Кузов | Потужність | Паливо | Роки |
|---|---|---|---|---|
| 1.2 TCe | кросовер | 120 к.с. | бензин | 2013-2019 |
| 0.9 TCe (90 Hp) start&stop | кросовер | 90 к.с. | бензин | 2013-2017 |
| 1.5 dCi (90 Hp) EDC | кросовер | 90 к.с. | дизель | 2013-2017 |
| 1.5 dCi (90 Hp) start&stop | кросовер | 90 к.с. | дизель | 2013-2017 |
| 1.5 dCi (110 Hp) | кросовер | 110 к.с. | дизель | 2013-2017 |
| 1.2 TCe (120 Hp) EDC | кросовер | 120 к.с. | бензин | 2013-2017 |
| 0.9 TCe (90 Hp) Start & Stop | рестайлінг 2017 | 90 к.с. | бензин | 2017-2019 |
| 1.5 dCi (90 Hp) Start & Stop | рестайлінг 2017 | 90 к.с. | дизель | 2017-2019 |
| 1.5 dCi (90 Hp) Start & Stop EDC | рестайлінг 2017 | 90 к.с. | дизель | 2017-2019 |
| 1.5 dCi (110 Hp) Start & Stop | рестайлінг 2017 | 110 к.с. | дизель | 2017-2018 |
| 1.2 TCe (120 Hp) Start & Stop | рестайлінг 2017 | 120 к.с. | бензин | 2017-2018 |
| 1.2 TCe (120 Hp) Start & Stop EDC | рестайлінг 2017 | 120 к.с. | бензин | 2017-2018 |
| S 1.3 TCe (150 Hp) Start & Stop | рестайлінг 2017 | 150 к.с. | бензин | 2018-2019 |
| S 1.3 TCe (150 Hp) Start & Stop EDC | рестайлінг 2017 | 150 к.с. | бензин | 2018-2019 |
Диски з тими самими PCD, DIA і різьбою
Інші авто, у яких у всіх модифікаціях 4x100, центральний отвір 60,1 мм і різьба M12x1.5. Виліт і ширину диска звіряйте окремо.
Де купити гуму для Renault Captur I
Магазини, ціни яких ми порівнюємо для цього автомобіля.
Часті запитання
Яка розболтовка на Captur 1?
Який DIA (центральний отвір) у Renault Captur I?
Які шини підходять для Renault Captur I?
Корисні статті
Що означає маркування 205/55 R16
Розбираємо на конкретному прикладі, як читати позначення на боковині шини.
Що таке PCD (розболтовка) і як її виміряти
PCD визначає, чи стане диск на вашу маточину. Пояснюємо просто й показуємо формулу.
DIA та ET: два параметри, про які забувають
Однакового PCD недостатньо. Розповідаємо, що таке центральний отвір і виліт.