Renault Scenic IV (Phase I) - розболтовка, диски та шини
Renault Scenic IV (Phase I) (Сценік 4): розболтовка 5x114.3, центральний отвір 66,1 мм. Розмір шин - 195/55 R20.
Параметри коліс Сценік 4
Перед купівлею дисків звіряйте також виліт і ширину диска. Якщо помітили неточність - повідомте нам.
Шини й диски за версіями Рено Сценік 4
Підібрати шини →Версії з однаковим набором розмірів зведено в один рядок. Знайдіть свій двигун і подивіться, які діаметри для нього передбачені.
| Шини | Тип | Зовн. діаметр |
|---|---|---|
| 1.5 Energy dCi, 1.2 Energy TCe, 1.3 Energy TCe, 1.6 Energy dCi 95-160 к.с. 12 модифікацій | ||
| 195/55 R20 | Базовий | 722,5 мм |
Розміри шин і ціни
| Розмір | На скількох версіях | Зовн. діаметр | Моделей у каталозі | Пропозицій | Від |
|---|---|---|---|---|---|
| 195/55 R20 | 12 з 12 | 722,5 мм | 65 | 1 | 5 580 грн |
Ціни на шини за сезоном
Скільки моделей шин кожного розміру є в каталозі, скільки з них зараз у продажу і за якою ціною. Орієнтовна ціна - середня по Україні для розміру й сезону.
| Розмір | Сезон | Моделей у каталозі | У продажу | Ціна в магазинах | Орієнтовна ціна в Україні |
|---|---|---|---|---|---|
| 195/55 R20 | літні | 31 | 1 | 5 580 грн | 4 039 грн |
| зимові | 25 | 0 | немає в продажу | 5 795 грн | |
| всесезонні | 9 | 0 | немає в продажу | 4 629 грн |
Шини для Renault Scenic IV (Phase I)
Усі шини →Зимові шини стоять першими: зараз їхній сезон.
Версії й диски в цифрах
Двигуни
12 модифікацій у довіднику: за паливом
Диски 5x114.3 у каталозі
Скільки моделей дисків із цією розболтовкою є в каталозі, за діаметром
Разом 34 у цих діаметрах. Перед купівлею звірте центральний отвір і виліт.
Покоління, кузови й рестайлінг
Усі модифікації списком (12)
| Модифікація | Потужність | Паливо | Роки |
|---|---|---|---|
| 1.5 Energy dCi (95 Hp) | 95 к.с. | дизель | 2016-2018 |
| 1.5 Energy dCi (110 Hp) | 110 к.с. | дизель | 2016-2018 |
| 1.5 Energy dCi (110 Hp) EDC | 110 к.с. | дизель | 2016-2018 |
| 1.2 Energy TCe (115 Hp) | 115 к.с. | бензин | 2016-2018 |
| 1.3 Energy TCe (115 Hp) | 115 к.с. | бензин | 2017-2018 |
| 1.2 Energy TCe (130 Hp) | 130 к.с. | бензин | 2016-2018 |
| 1.6 Energy dCi (130 Hp) | 130 к.с. | дизель | 2016-2018 |
| 1.3 Energy TCe (140 Hp) | 140 к.с. | бензин | 2017-2018 |
| 1.3 Energy TCe (140 Hp) EDC | 140 к.с. | бензин | 2017-2018 |
| 1.3 Energy TCe (160 Hp) | 160 к.с. | бензин | 2017-2018 |
| 1.3 Energy TCe (160 Hp) EDC | 160 к.с. | бензин | 2017-2018 |
| 1.6 Energy dCi (160 Hp) EDC | 160 к.с. | дизель | 2016-2018 |
Сусідні покоління: чи збігаються колеса
Диск стає без переробок лише за однакових PCD, центрального отвору й різьби кріплення; виліт звіряйте окремо.
| Покоління | Роки | PCD | DIA | Різьба | Що відрізняється |
|---|---|---|---|---|---|
| Гранд Сценік 3 | 2009-2016 | 5x114.3 | 66,1 мм | M12x1.5 | PCD, DIA і різьба однакові - звірте виліт |
| Гранд Сценік 4 | 2016-2018 | 5x114.3 | 66,1 мм | PCD, DIA і різьба однакові - звірте виліт |
Де купити гуму для Renault Scenic IV (Phase I)
Магазини, ціни яких ми порівнюємо для цього автомобіля.
Часті запитання
Яка розболтовка на Scenic 4?
Який DIA (центральний отвір) у Renault Scenic IV (Phase I)?
Які шини підходять для Renault Scenic IV (Phase I)?
Корисні статті
Що означає маркування 205/55 R16
Розбираємо на конкретному прикладі, як читати позначення на боковині шини.
Що таке PCD (розболтовка) і як її виміряти
PCD визначає, чи стане диск на вашу маточину. Пояснюємо просто й показуємо формулу.
DIA та ET: два параметри, про які забувають
Однакового PCD недостатньо. Розповідаємо, що таке центральний отвір і виліт.