Увійти

Розболтовка Mitsubishi Galant

Розболтовка Mitsubishi Galant залежить від покоління: 5x114.3, 4x114.3. Своє покоління знайдіть у таблиці нижче. Дані відомі для 7 з 7 поколінь.

Центральний отвір67,1 мм
Mitsubishi Galant

Розболтовка Mitsubishi Galant за поколіннями

Рядок — покоління. У межах одного покоління PCD і DIA інколи залежать від двигуна — розгорніть «модифікації».

ПоколінняРокиPCDDIAКріпленняМодифікації
Galant IX 2004–2008 5x114.3 67,1 мм —
3 модифікації
Galant VIII Restyling 2001–2003 4x114.3 67,1 мм —
3 модифікації
Galant VIII 1996–1998 4x114.3 5x114.3 67,1 мм —
14 модифікацій
Galant VII Wagon 1996–2002 4x114.3 67,1 мм —
5 модифікацій
Galant VII 1994–1996 4x114.3 67,1 мм —
14 модифікацій
Galant VII Hatchback 1994–2000 4x114.3 67,1 мм —
8 модифікацій
Galant VI 1988–1992 4x114.3 67,1 мм —
2 модифікації

Коли змінювалася розболтовка Mitsubishi Galant

Galant VI
4x114.3
Galant VII Hatchback
4x114.3
Galant VII
4x114.3
Galant VII Wagon
4x114.3
Galant VIII
4x114.3
Galant VIII Restyling
4x114.3
Galant IX
5x114.3
198519901995200020052010

Заводські шини й диски Mitsubishi Galant

ШиниДискET
185/70 R14 5,5J×14 — заводський
195/60 R15 — — заводський
195/65 R14 — — заводський
205/60 R15 — — заводський
205/55 R16 — — заводський
215/60 R16 6,5J×16 — заводський
225/50 R16 — — заводський

Часті запитання

Яка розболтовка у Mitsubishi Galant?
Залежить від покоління: у Mitsubishi Galant трапляються 5x114.3, 4x114.3. Своє покоління знайдіть у таблиці на цій сторінці.
Які шини й диски ставлять на Mitsubishi Galant із заводу?
Заводські розміри шин: 185/70 R14, 195/60 R15, 195/65 R14, 205/60 R15, 205/55 R16, 215/60 R16. Повний перелік з дисками й вильотом — у таблиці на цій сторінці.

Дані — довідник авто КОЛЕСО24 (документація виробників, дані магазинів і редакції) та каталог дисків. Оновлено 27.09.2026.