Увійти

Toyota Highlander Highlander I — розболтовка, диски та шини

Роки випуску: 2000–2007.

9 модифікацій 2 розміри шин Дані оновлено 25 вересня 2026
Toyota Highlander Highlander I
Фото: Вікісховище · Kevauto · CC BY-SA 4.0

Параметри коліс

Розболтовка (PCD)
Центральний отвір (DIA)
60.1 мм
Виліт (ET)
Дані відсутні
Кріплення
Гайки
Різьба
M12x1.5

Джерело технічних даних: документація виробника та дані, внесені редакцією. Перевірено 25 вересня 2026. Якщо помітили неточність — повідомте нам.

Розміри шин

Підібрати шини →
Розмір Тип Зовн. діаметр Пропозицій Від
225/70 R16 Штатний 721,4 мм 2 3 002 грн
225/65 R17 Штатний 724,3 мм 10 2 944 грн

Розміри дисків

6.5Jx17

Диски з розболтовкою 5x114.3 → Перевірити конкретний диск

Модифікації

Модифікація Двигун Роки PCD DIA
2.4 16V (157 Hp) 2362 cm3 144.14 cu. in. · 157 к.с. · Бензин 2000–2007 5x114.3 60,1 мм Детально
2.4 i 16V 4WD (157 Hp) 2362 cm3 144.14 cu. in. · 157 к.с. · Бензин 2000–2007 5x114.3 60,1 мм Детально
3.3 i V6 24V (272 Hp) Hybrid 4WD-i e-CVT 3303 cm3 201.56 cu. in. · 208 к.с. · Бензин 2006–2007 5x114.3 60,1 мм Детально
3.3 i V6 24V (272 Hp) Hybrid e-CVT 3311 cm3 202.05 cu. in. · 208 к.с. · Бензин 2006–2007 5x114.3 60,1 мм Детально
3.3 i V6 24V (218 Hp) 3311 cm3 202.05 cu. in. · 218 к.с. · Бензин 2003–2007 5x114.3 60,1 мм Детально
3.3 i V6 24V 4WD (218 Hp) 3311 cm3 202.05 cu. in. · 218 к.с. · Бензин 2003–2007 5x114.3 60,1 мм Детально
3.0 i V6 24V 4WD Limited (223 Hp) 2994 cm3 182.71 cu. in. · 223 к.с. · Бензин 2000–2007 5x114.3 60,1 мм Детально
3.0 V6 24V (223 Hp) 2995 cm3 182.77 cu. in. · 223 к.с. · Бензин 2000–2007 5x114.3 60,1 мм Детально
3.3 i V6 24V 4WD (232 Hp) 3311 cm3 202.05 cu. in. · 232 к.с. · Бензин 2003–2007 5x114.3 60,1 мм Детально

Популярні шини для цього автомобіля

Усі шини →

Де купити

Магазини, ціни яких ми порівнюємо для цього автомобіля.

Часті запитання

Яка розболтовка Toyota Highlander Highlander I?
Розболтовка (PCD) Toyota Highlander Highlander I — 5x114.3. Значення однакове для всіх модифікацій покоління.
Який DIA (центральний отвір) у Toyota Highlander Highlander I?
Діаметр центрального отвору — 60.1 мм. Якщо DIA диска більший, потрібні центрувальні кільця.
Які шини підходять для Toyota Highlander Highlander I?
За даними виробника для Toyota Highlander Highlander I передбачені розміри: 225/70 R16, 225/65 R17. Штатний розмір указано першим.

Корисні статті