Увійти

Hankook VENTUS S1 EVO3 K127

орієнтовно від
1 815 грн
за 23 розмірами з відомою ціною
Літня Легкові Бал 64/100 - Задовільно
105
типорозмірів
R17 - R23
6969
модифікацій авто
610 моделей, 112 марок
67-75
дБ зовнішнього шуму
за етикеткою виробника
49
розмірів із EU-етикеткою
із 105 у каталозі
Напишемо в Telegram, коли подешевшає

EU-етикетка по всій лінійці

Паливна ефективність Мокре зчеплення Зовнішній шум Розмірів
C A 72-75 дБ · клас B 29
A A 67-69 дБ · клас A 5
A B 67-69 дБ · клас A 5
D A 70-73 дБ · клас B 5
C A 68-69 дБ · клас A 3
B B 71 дБ · клас B 2
B C 72 дБ · клас B 2
A A 70 дБ · клас B 1
C B 71 дБ · клас B 1

Класи взято з етикетки виробника за Регламентом ЄС 2020/740 - по кожному розміру окремо. Різні розміри однієї моделі мають різні класи: етикетка видається не на шину загалом, а на конкретне поєднання розміру та індексів.

Мокре зчеплення

A
42
B
8
C
2
D
0
E
0

Скільки розмірів моделі має кожен клас гальмування на мокрому.

Місце серед літніх шин каталогу

№ Модель Мокре Паливо Шум, дБ Розмірів
46 Westlake Z-007 A C 72,5 21
47 Continental ContiSportContact 6 A C 73,4 17
48 Hankook VENTUS S1 EVO3 K127 A C 71,5 49
49 Nexen NFera Sport A C 72,2 51
50 Bridgestone Turanza 6 A B 70,2 109

Зіставлення за середніми класами етикетки серед 143 моделей сезону, у яких у каталозі щонайменше десять розмірів із відомою етикеткою. Це не тест і не рейтинг - лише те, що виробники самі задекларували.

Що показують дані про Hankook VENTUS S1 EVO3 K127

Hankook VENTUS S1 EVO3 K127 випускається в 105 розмірах, від R17 до R23 - лінійка ширша, ніж у 99 % літніх моделей каталогу. За орієнтовною ціною модель дорожча за медіану свого розміру в 16 з 16 розмірів; у середньому дорожча за 67 % літніх моделей поруч. Орієнтовні ціни - від 1 820 грн за шину (255/50 R18) до 11 350 грн (275/45 R20).

На мокрому Hankook VENTUS S1 EVO3 K127 має клас кращий за медіану моделей розміру в 4 з 35 розмірів, гірший - у 4. За EU-етикеткою на мокрому (49 розмірів з відомою етикеткою): клас A - у 42, клас B - у 6, клас C - у 1. Зовнішній шум - від 67 до 75 дБ; тихіша за медіану розміру в 14 з 35, гучніша - у 13.

Порівняння - з моделями того самого розміру й сезону в каталозі · Як ми рахуємо

Коротко про Hankook VENTUS S1 EVO3 K127

БрендHankook
СезонЛітня
Типорозмірів105
Індекси навантаження29 різних
Індекси швидкостіH, T, V, W, Y
Посилені (XL)107 із 112 позицій
RunFlat4 позицій

Переваги та недоліки Hankook VENTUS S1 EVO3 K127

Переваги

  • Спортивна керованість.
  • Хороше зчеплення на сухій дорозі.
  • Сильна поведінка на мокрому асфальті.
  • Велика кількість доступних типорозмірів.

Недоліки

  • Новіша Ventus evo є актуальнішою спортивною моделлю Hankook.
  • Жорсткіший характер порівняно з touring-шинами.
  • Не найкращий вибір для тих, хто ставить комфорт на перше місце.

Опис гуми Hankook VENTUS S1 EVO3 K127

опис автомобільної гуми Hankook VENTUS S1 EVO3 K127

Умови: швидкісний асфальт і літні зливи

Автомагістраль, де машина довго тримає високий темп, і дорога одразу після зливи - дві ситуації, на які орієнтовано Hankook Ventus S1 evo3 K127 (Ханкук Вентус С1 Ево3 К127). Це літня шина класу UHP для потужних легкових автомобілів. У Європі вона з'явилася на початку 2019 року як флагман літньої програми марки; розробку вів європейський технічний центр Hankook у Ганновері.

Каркас: арамід проти розширення на швидкості

Протектор асиметричний, із чотирма поздовжніми каналами. Зовнішні ребра посилені перемичками, а канавки мають замкову форму Interlocking: за даними виробника, вона знижує ризик аквапланування без втрат на сухому покритті. Під протектором лежить шар з арамідного композиту, намотаний під нульовим кутом. Він, за даними виробника, стримує збільшення кола кочення на швидкостях від 300 км/год. Гума бігової доріжки повністю кремнеземна, з додаванням натуральних смол, які мають утримувати зчеплення в ширшому діапазоні температур.

Посадка: 17-23 дюйми, майже скрізь XL

Сітка починається з R17 і сягає R23, ширина профілю - 205-325 мм, висота - 30-65. Майже всі покришки мають посилене виконання XL, у кількох розмірах є RunFlat. Індекси швидкості доходять до Y. За заводськими розмірами шини збігаються з BMW 5 серії (F10), BMW 3 серії (F30), купе BMW четвертої серії, Seat Leon III, Volvo S60. Найбільше автомобілів охоплюють 225/45 R17, 225/50 R17, 225/40 R18 та 225/55 R17. Партії для українського ринку виготовлені в Південній Кореї та Угорщині.

Експерт КОЛЕСО24

Думка редакції про Hankook VENTUS S1 EVO3 K127

8,9 з 10 - оцінка редакції
S1 evo3 K127 - спортивна дорожня модель, яка досі має сенс для потужних автомобілів. Але сьогодні її потрібно порівнювати вже не тільки з конкурентами, а й із новою Ventus evo.

Розміри, етикетка та ціни на Hankook VENTUS S1 EVO3 K127

R17 6 розмірів

Розмір Індекси Паливо Мокре Шум Авто Ціна від
205/45 R17 88 W XL A A 68 185 - Дивитись
205/55 R17 95 W XL A A 67 191 ≈ 5 292 грн Дивитись
215/45 R17 91 W XL B B 71 178 - Дивитись
225/45 R17 94 Y - - - 1312 - Дивитись
225/50 R17 98 Y XL A B 69 867 - Дивитись
225/55 R17 101 Y XL A B 67 683 ≈ 4 073 грн Дивитись

R18 21 розмір

Розмір Індекси Паливо Мокре Шум Авто Ціна від
215/45 R18 93 W/Y XL C A 68 83 ≈ 4 518 грн Дивитись
225/40 R18 92 Y XL D A 72 696 ≈ 3 233 грн Дивитись
225/45 R18 91-95 Y XL C A 71 481 - Дивитись
225/50 R18 99 Y XL C A 72 53 - Дивитись
225/55 R18 102 Y XL A B 69 145 - Дивитись
235/40 R18 95 Y XL C A 72 392 - Дивитись
235/45 R18 98 Y XL C A 72 264 ≈ 5 268 грн Дивитись
235/50 R18 101 H XL - - - 229 - Дивитись
235/55 R18 104 W - - - 156 - Дивитись
235/65 R18 110 V XL - - - 43 - Дивитись
245/35 R18 92 Y XL D A 72 180 - Дивитись
245/40 R18 97 Y XL - - - 297 - Дивитись
245/45 R18 100 Y XL A A 70 414 ≈ 4 676 грн Дивитись
245/50 R18 104 Y XL C A 72 132 - Дивитись
255/35 R18 94 Y XL D A 73 75 - Дивитись
255/40 R18 99 Y XL C A 73 217 ≈ 5 718 грн Дивитись
255/45 R18 103 Y XL A A 69 61 ≈ 5 418 грн Дивитись
255/50 R18 106 Y XL A B 69 4 ≈ 1 815 грн Дивитись
255/55 R18 109 V/W/Y XL - - - 91 - Дивитись
265/35 R18 97 Y XL C A 73 53 ≈ 5 286 грн Дивитись
275/40 R18 103 Y XL - - - 82 ≈ 6 249 грн Дивитись

R19 25 розмірів

Розмір Індекси Паливо Мокре Шум Авто Ціна від
225/40 R19 93 Y XL C A 68 210 ≈ 4 867 грн Дивитись
225/45 R19 96 W/Y XL B A 71 89 ≈ 5 443 грн Дивитись
235/35 R19 91 Y XL C A 69 207 - Дивитись
235/40 R19 92-96 W/Y XL B A 70 226 ≈ 5 383 грн Дивитись
235/45 R19 99 Y XL C A 72 78 ≈ 6 193 грн Дивитись
235/55 R19 105 W XL - - - 131 - Дивитись
235/65 R19 109 V XL - - - 5 - Дивитись
245/30 R19 89 Y XL - - - - - Дивитись
245/35 R19 93 Y XL C A 72 137 - Дивитись
245/40 R19 98 Y XL A A 69 260 ≈ 4 849 грн Дивитись
245/45 R19 102 Y XL C A 72 196 ≈ 6 324 грн Дивитись
245/50 R19 105 Y XL - - - - - Дивитись
255/35 R19 98 Y XL - - - 278 - Дивитись
255/40 R19 100 Y XL A A 69 79 - Дивитись
255/45 R19 104 Y XL C A 73 48 ≈ 7 900 грн Дивитись
255/50 R19 107 W XL - - - 44 - Дивитись
255/55 R19 111 W XL - - - 22 - Дивитись
265/35 R19 98 W XL B C 72 28 - Дивитись
265/50 R19 110 W XL - - - 14 - Дивитись
275/30 R19 96 Y XL D A 73 46 - Дивитись
275/35 R19 100 Y XL C A 73 143 - Дивитись
275/40 R19 105 Y XL A B 69 76 - Дивитись
275/55 R19 111 W - - - 9 - Дивитись
285/40 R19 107 Y XL C A 75 2 ≈ 6 738 грн Дивитись
285/45 R19 111 Y XL - - - 17 - Дивитись

R20 30 розмірів

Розмір Індекси Паливо Мокре Шум Авто Ціна від
235/35 R20 92 Y XL - - - 3 - Дивитись
235/50 R20 100 T - - - 8 - Дивитись
235/55 R20 105 W XL - - - 27 - Дивитись
245/35 R20 95 Y XL C A 72 122 - Дивитись
245/40 R20 99 Y XL C A 72 69 - Дивитись
245/45 R20 103 Y XL - - - 38 - Дивитись
255/35 R20 97 Y XL C A 73 37 - Дивитись
255/40 R20 101 Y XL C A 73 31 - Дивитись
255/45 R20 105 Y XL - - - 24 - Дивитись
255/50 R20 109 W XL - - - 20 - Дивитись
255/55 R20 110 W XL - - - 16 - Дивитись
265/35 R20 99 Y XL C A 73 11 - Дивитись
265/40 R20 104 Y XL C A 73 13 - Дивитись
265/45 R20 108 Y XL - - - 17 - Дивитись
265/50 R20 111 W XL - - - 17 - Дивитись
275/35 R20 102 Y XL C A 73 63 - Дивитись
275/40 R20 106 Y XL - - - 50 - Дивитись
275/45 R20 110 Y XL - - - 22 ≈ 11 352 грн Дивитись
275/50 R20 113 W XL - - - 14 - Дивитись
275/55 R20 117 W XL - - - 89 - Дивитись
285/30 R20 99 Y XL C A 75 10 - Дивитись
285/35 R20 104 Y XL C A 75 10 ≈ 8 662 грн Дивитись
285/40 R20 108 Y XL - - - 4 - Дивитись
285/45 R20 112 Y XL - - - 5 - Дивитись
285/50 R20 116 W XL - - - 4 - Дивитись
295/35 R20 105 Y XL C A 75 8 - Дивитись
295/40 R20 110 Y XL - - - 10 - Дивитись
305/40 R20 112 Y XL - - - - - Дивитись
315/35 R20 110 Y XL - - - 16 - Дивитись
325/35 R20 108 Y XL - - - 2 - Дивитись

R21 13 розмірів

Розмір Індекси Паливо Мокре Шум Авто Ціна від
255/35 R21 98 Y XL C A 73 4 - Дивитись
265/35 R21 101 Y XL C A 73 18 ≈ 9 332 грн Дивитись
265/45 R21 108 Y XL - - - 4 ≈ 8 287 грн Дивитись
275/35 R21 103 Y XL C A 73 3 - Дивитись
275/40 R21 107 Y XL - - - 6 - Дивитись
275/45 R21 110 Y XL - - - 10 - Дивитись
275/50 R21 113 W XL - - - - - Дивитись
285/40 R21 109 Y XL - - - 3 - Дивитись
285/45 R21 113 Y XL - - - 6 - Дивитись
295/35 R21 107 Y XL - - - 10 - Дивитись
295/40 R21 111 W/Y XL - - - 2 - Дивитись
315/30 R21 105 Y XL C A 75 2 - Дивитись
315/40 R21 115 Y XL - - - 1 - Дивитись

R22 9 розмірів

Розмір Індекси Паливо Мокре Шум Авто Ціна від
265/35 R22 102 Y XL - - - 6 - Дивитись
275/40 R22 107 Y XL - - - 3 - Дивитись
275/50 R22 115 W XL - - - 2 - Дивитись
285/35 R22 106 Y XL - - - 5 - Дивитись
285/40 R22 110 Y XL - - - 5 - Дивитись
285/45 R22 114 Y XL - - - 14 - Дивитись
295/35 R22 108 Y XL - - - - - Дивитись
295/40 R22 112 Y XL - - - 1 - Дивитись
325/35 R22 114 Y XL - - - - - Дивитись

R23 1 розмір

Розмір Індекси Паливо Мокре Шум Авто Ціна від
295/35 R23 108 Y XL - - - - - Дивитись

Колонка «Авто» - скільки модифікацій автомобілів ідуть із цим розміром із заводу. Класи етикетки показано за найкращим варіантом розміру: у межах одного розміру позиції з різними індексами можуть мати різні класи. Позначка «≈» - орієнтовна ціна, зібрана з відкритих прайсів українських продавців; це не пропозиція до покупки (23 розміри). Оновлено 9 жовтня 2026. Помітили неточність - повідомте нам.

Які авто їздять на розмірах цієї моделі

Де виробляють і які партії в продажу

Країна виробництва

Корея 77
Угорщина 34

Рік випуску партії

5
2023
15
2024
12
2025
8
2026

Рік на боковині показує, коли шину виготовили. Свіжа партія - не привід платити більше, але й на складі вона лежала менше.

Лінійка гуми Hankook у каталозі

Запитати власників

Питання отримають у Telegram до 3 власників Hankook VENTUS S1 EVO3 K127 рівня «Досвідчений» і вище. Відповіді публікуються тут після модерації.

Зазвичай відповідають за 1-2 дні
Питань про Hankook VENTUS S1 EVO3 K127 ще не було. Спитайте першим - про шум, знос, поведінку на мокрому чи снігу.

Відгуки власників Hankook VENTUS S1 EVO3 K127

Поки немає відгуків.

Станьте першим, хто поділиться досвідом експлуатації цієї шини - це справді допомагає іншим водіям.

Оцініть цю шину

Відгук публікується після перевірки модератором. HTML у тексті не допускається. Фото, якщо додасте, з’являться на сайті після окремої перевірки.

Загальна оцінка *
Фото шини - до 5, необовʼязково

Часті запитання про Hankook VENTUS S1 EVO3 K127

Гарячий хетчбек чи бізнес-седан: де доречна Hankook Ventus S1 evo3 K127?
На обох, якщо авто стоїть на дисках від 17 дюймів. Заводські розміри збігаються, наприклад, у Seat Leon III, седанів BMW 3 серії (F30) і 5 серії (F10), купе BMW 4 серії (F32), Audi A5 Sportback та Volvo S60. Модель належить до спортивних дорожніх, тож адресована насамперед потужним версіям.
R17 чи R23: де починається й де закінчується сітка Ventus S1 evo3 K127?
Починається з R17, закінчується на R23. Найбагатший вибір - на R19 та R20, тоді як сімнадцятих і двадцять третіх зовсім небагато. Ширина профілю - від 205 до 325 мм, висота - від 30 до 65. Найпоширеніші за сумісністю з авто - 225/45 R17 і 225/50 R17.
Корея чи Угорщина: чий завод випускає Hankook Ventus S1 evo3 K127?
Обидва. Серед партій, що надходять в Україну, корейських приблизно вдвічі більше, ніж угорських. Сам виробник називав основним майданчиком для цієї моделі свій європейський завод в угорському місті Рацалмаш. Який із двох варіантів дістався саме вам, видно з маркування на боковині.
A чи C: наскільки різниться мокре зчеплення Ventus S1 evo3 K127 між розмірами?
Різниця є, але клас A переважає з великим відривом. Клас B мають лише кілька розмірів, клас C - поодинокі. Зовнішній шум за EU-етикеткою коливається від 67 до 75 дБ: найтихіші варіанти потрапляють у клас A, більшість - у клас B.
evo3 чи evo2: що Hankook змінив у новому поколінні Ventus S1?
Передусім матеріали. За даними виробника, арамідний шар під протектором зменшує розширення шини на високій швидкості до 60 % порівняно з нейлоновим і додає трохи більше ніж 5 % бічної сили в повороті. Нова суміш боковини знижує опір коченню щонайменше на 2,5 %. Ресурс заявлено на рівні попередника.
Звичайна боковина чи RunFlat: які виконання має Ventus S1 evo3 K127?
Є обидва, проте RunFlat доступний лише в кількох типорозмірах. Основна маса шин має звичайну боковину. Натомість посилення за навантаженням XL стосується майже всієї сітки - без нього випускаються одиничні варіанти. Наявність кожної з позначок перевіряйте в повному написі розміру.
Сухий поворот чи калюжа: за що відповідають різні зони протектора Ventus S1 evo3?
Зовнішня зона працює в повороті, канали - у воді. Зовнішні ребра з'єднані перемичками й, за даними виробника, додають точності та стабільності в дузі. Чотири поздовжні канали разом із замковими канавками відводять воду. Скошені елементи центральних ребер збільшують пляму контакту під навантаженням.