Увійти

Barum Quartaris 5 175/70 R14

Всесезонна Легкові 49/100 - Посередньо
Навантаження 84 500 кг на колесо
Швидкість T до 190 км/год
EU-етикетка D C 71 дБ паливо · мокре · шум
Зовнішній діаметр 601 мм боковина 123 мм
Ширина обода 5,0" допустимо 4,0-6,0"
Зчеплення на снігу - сертифікат не підтверджено
3 118 грн
найнижча серед магазинів
Напишемо в Telegram, коли подешевшає
Магазинів 1
Оновлено 27 жовтня 2026
Типорозмір 175/70 R14
Маркування 84T
Наш бал 49/100
Країна ЄС

Ціни магазинів-партнерів, оновлюються автоматично. Ми не продаємо шини - покупка відбувається на сайті магазину.

Barum Quartaris 5 у цифрах

38
типорозмірів
Ширина
155-235 мм
Профіль
40-80
Діаметр
R13-R18
Паливо
D
найчастіший клас
Мокре
C
найчастіший клас
Шум
72 дБ
найчастіше значення

Класи етикетки різняться між типорозмірами - показано найчастіші серед 36 розмірів моделі з відомою етикеткою. Для 175/70 R14 дивіться таблицю вище.

Характеристики

БрендBarum
МодельQuartaris 5
Типорозмір175/70 R14
СезонВсесезонна
Тип транспортуЛегкові
Індекс навантаження 84 500 кг на колесо, 2000 кг на вісь
Індекс швидкості T до 190 км/год
Посилена (XL) Ні
RunFlat Ні
Паливна ефективність (EU) D
Зчеплення на мокрому (EU) C
Зовнішній шум (EU) 71 дБ клас B
Країна виробництваЄС
Рік виробництва2025
Штрихкод (EAN)4024063000209код виробника для цієї позиції

EU-етикетка

Паливна ефективність
A
B
C
D ця шина
E

опір коченню: від A до E різниця в витраті приблизно 0,5 л на 100 км

Зчеплення на мокрому
A
B
C ця шина
D
E

гальмівний шлях зі 80 км/год: крок між класами - 3-6 метрів

Зовнішній шум - 71 дБ
66 дБ - найтихіші легкові шини 76 дБ

Шкала логарифмічна: кожні 3 дБ - удвічі більша звукова потужність, тож 74 дБ гучніші за 68 дБ не на 8%, а вчетверо.

Навантаження за тиском

1,8 бар 384 кгна одну шину
2,0 бар 418 кгна одну шину
2,2 бар 451 кгна одну шину
2,4 бар 484 кгна одну шину
2,5 бар 500 кгна одну шину

Скільки витримує шина 84 за різного тиску - за стандартом ETRTO, до 160 км/год. Це не заміна тиску з таблички на стійці дверей: накачуйте так, як радить виробник авто. Розрахувати мінімум для своєї ваги.

Робочий діапазон всесезонної шини

+7 °C - межа, за якою змінюється поведінка гумової суміші. Компроміс: поступається зимовій на льоду, літній - у спеку.

Характеристики надані виробником або магазинами-партнерами. Індекси розшифровані за стандартом ETRTO - повні таблиці навантаження та швидкості.

Геометрія типорозміру

Зовнішній діаметр600,6 мм
Висота боковини122,5 мм
Ширина профілю175 мм6,9 дюйма
Довжина кола1 886,8 мм
Обертів на кілометр530,0
Ширина обода5,0"допустимо 4,0-6,0"

Розрахунок за стандартами ETRTO: зовнішній діаметр = діаметр диска × 25,4 + 2 × (ширина × профіль ÷ 100). Діапазон ширини обода виробник може звузити для конкретної моделі.

Порівняти з іншим розміром →

З чого складається бал 49/100

49 зі 100
Посередньо

Порахований із 40% ваги: складові без даних у підсумок не входять і не занижують його.

Оцінки користувачіввага 40% Відгуків ще немає -
Редакційна оцінкавага 20% Редакційна оцінка не виставлена -
Технічні показники (EU-етикетка)вага 20% За даними EU-етикетки виробника 54
Ціна відносно класувага 10% На 41% дешевше за середню в класі 84
Популярність і кількість відгуківвага 10% 0 відгуків, 219 переглядів 2

Кожна складова оцінена від 0 до 100 за власною шкалою, підсумок - їхнє середнє з урахуванням ваг. Як ми рахуємо бал →

СкладоваОцінкаВагаПояснення
Оцінки користувачів Немає даних 40% Відгуків ще немає
Редакційна оцінка Немає даних 20% Редакційна оцінка не виставлена
Технічні показники (EU-етикетка) 54 20% За даними EU-етикетки виробника
Ціна відносно класу 84 10% На 41% дешевше за середню в класі
Популярність і кількість відгуків 2 10% 0 відгуків, 219 переглядів

Як ми рахуємо бал →

Властивості та ціна в розмірі

Ціна дешевша за стільки відсотків розміру 14
Мокре покриття клас EU-етикетки 60
Паливна ефективність клас EU-етикетки 40
Тиша місце за рівнем шуму в розмірі 88
Оцінки власників середня оцінка × 20 -
+24%
дорожча за середню
по типорозміру
Середня по 175/70 R14 - 2 288 грн
за 22 товарами з відомою ціною

Класи взято з EU-етикетки виробника, оцінки - з відгуків власників на цьому сайті. Смужка «Тиша» показує місце за рівнем шуму серед шин цього типорозміру того ж сезону, смужка «Ціна» - скільки відсотків розміру коштує дорожче. Зведеної оцінки тут навмисно немає: звести зчеплення, шум і ціну в одне число без незалежних тестів неможливо, а видавати таке число за висновок - вводити в оману.

Ціна 175/70 R14 - де в ряду ця шина

Дорожча за 82% шин цього розміру

4-те місце за ціною серед 22 товарів з відомою ціною. Середня по розміру - 2 288 грн.

1 404 грн 3 972 грн

Висота стовпчика - скільки товарів розміру коштує стільки ж. Помаранчевий - діапазон, у який потрапляє ця шина.

Середня у середньому сегменті (10 шин) 2 739 грн
Ця шина проти свого сегмента +3%

Поруч за ціною в цьому ж розмірі:

Ряд побудований за орієнтовними цінами, зібраними з відкритих прайсів українських продавців. Це не пропозиція до покупки - порівняння показує порядок цін у розмірі.

Де купити Barum Quartaris 5 175/70 R14

Кількість:
Найвигідніша пропозиція на 4 шт.
Infoshina Є в наявності · доставка за тарифом перевізника
12 472 грн 3 118 грн × 4
Перейти в магазин
Магазин Ціна за шт. Наявність Доставка Разом за 4 шт.
Прайс магазину від 4 листопада 2026
3 118 грн Є в наявності за тарифом перевізника 12 472 грн
без доставки
Купити
Мінімальна ціна 3 118 грн
Середня ціна 3 118 грн
Максимальна ціна 3 118 грн
Магазинів 1

Ціни оновлено 27 жовтня 2026 о 01:01. Джерело - дані магазинів-партнерів. Остаточну ціну завжди перевіряйте на сайті продавця.

Продаєте шини? Підключіть свій прайс - розміщення безкоштовне.

Динаміка ціни за 90 днів

Ця шина серед 175/70 R14

Зчеплення на мокрому - клас C. Шин із класом A в цьому розмірі немає взагалі, тож C - найкраще з доступного.

Зовнішній шум - 71 дБ. Тихіших у розмірі 3 із 14; найтихіша видає 68 дБ. Різниця в 3 дБ - це вдвічі більша звукова потужність.

За ціною - 4-те місце зі 22. Дешевші за цю шину 82% розміру; середня по розміру - 2 288 грн.

Порівняння за даними EU-етикетки серед 35 товарів цього розміру в каталозі.

Встановлення 175/70 R14: що перевірити

Розболтовка 4x100 також 5x100, 4x108, 4x114.3
Посадковий діаметр 54,1 · 56,1 · 56,6 мм DIA - центральний отвір диска
Момент затяжки 100-140 Н·м залежно від моделі авто
Кріплення гайки M12x1.5, болти M12x1.5
Мінімальний індекс 84 для авто з цим заводським розміром

Індекс 84 підходить. Заводська вимога для автомобілів із цим розміром - не нижче 84.

Параметри взяті з довідника автомобілів, для яких 175/70 R14 - заводський розмір (405 модифікацій). Точне значення моменту затяжки для свого авто звіряйте з інструкцією: воно залежить від типу диска й кріплення.

Як перевірити, що привезли саме цю шину

  1. Розмір і індекси на боковині. Має бути 175/70 R14 84T. Напис іде поряд із назвою моделі, великими літерами.
  2. Штрихкод на етикетці - 4024063000209. Це код виробника саме для цієї позиції: розмір, індекси та модель в одному числі. Назву магазин може написати як завгодно, код - ні.
  3. Дата виробництва - чотири цифри в овалі DOT. Перші дві - тиждень, другі - рік: «2325» означає 23-й тиждень 2025-го. У каталозі ця позиція трапляється партіями 2025 року.
  4. Наклейка EU-етикетки на протекторі або в документах: паливо D, мокре C, шум 71 дБ.

Звідки партії цієї моделі

ЄС 34

Роки випуску партій

2026 15
2025 15
2024 4
2023 1

Звідки ці дані

  • Характеристики - від виробника та з прайсів магазинів-партнерів, звірено 18 вересня 2026.
  • Класи палива, зчеплення й шуму - обов'язкова EU-етикетка за Регламентом ЄС 2020/740.
  • Геометрія - розрахунок за стандартами ETRTO, не оцінка.
  • Підбір автомобілів і параметри кріплення - довідник заводських розмірів.
  • Ціни - відкриті прайси українських продавців, оновлюються автоматично.

Методика оцінок - як ми порівнюємо шини.

Що показують дані про Barum Quartaris 5 175/70 R14

Barum Quartaris 5 175/70 R14

Barum Quartaris 5 175/70 R14 витримує до 500 кг на колесо: так розшифровується індекс навантаження 84. На чотири колеса це 2 000 кг. Цей товар у каталозі - з партії 2025 року, країна виробництва - ЄС.

Barum Quartaris 5 коштує орієнтовно 2 830 грн за шину - дорожче, ніж у 15 з 18 інших всесезонних моделей розміру. Орієнтовна ціна за 42 днів піднялася з 3 430 грн до 3 530 грн (+3 %).

Barum Quartaris 5 175/70 R14 стає на авто, для яких 175/70 R14 - заводський розмір: це 405 модифікацій, найчастіше Opel Vectra і Audi 80. Найчастіша розболтовка серед них - 4x100 (38 %), трапляються також 5x100 і 4x108.

Оновлено 3 листопада 2026 · Як ми рахуємо

Відгуки власників

Поки немає відгуків.

Станьте першим, хто поділиться досвідом експлуатації цієї шини - це справді допомагає іншим водіям.

Оцініть цю шину

Відгук публікується після перевірки модератором. HTML у тексті не допускається. Фото, якщо додасте, з’являться на сайті після окремої перевірки.

Загальна оцінка *
Фото шини - до 5, необовʼязково

Цей розмір гуми у лінійці Quartaris 5

Модель випускається у 38 типорозмірах.

Та сама шина в найближчих за зовнішнім діаметром розмірах:

Наприклад, на 185/65 R14 спідометр покаже 90 км/год, а реальна швидкість буде 89,3 км/год.

Автомобілі з розміром 175/70 R14

Розмір 175/70 R14 передбачений заводом для 405 модифікацій - це 73 моделі 32 марок 1982-2021 років. Для 97 % із них це штатний розмір, а не заводська опція.

Дешевші в розмірі 175/70 R14

Усі →

Показано шини цього ж типорозміру й сезону, дешевші за цю, по одній на модель. Порядок - за якістю: зваженим середнім із класів етикетки, оцінок власників і місця за рівнем шуму. Смужки - ті самі показники, що й у таблиці вище: сто балів означає найкраще значення серед шин розміру.

Часті запитання

Що означає клас C на мокрому в Barum Quartaris 5?
Це третє місце на шкалі з п’яти класів: від A (найкраще) до E. У розмірі 175/70 R14 шин із класом A - 0 із 14 з відомою етикеткою, тобто вибір кращого є. Крок між сусідніми класами - приблизно 3-6 метрів гальмівного шляху зі 80 км/год.
Barum Quartaris 5 шумна?
Зовнішній шум - 71 дБ. Тихіших у розмірі 175/70 R14 3 із 14, найтихіша видає 68 дБ. Різниця в 3 дБ означає вдвічі більшу звукову потужність, тож 71 проти 68 - це помітна різниця.
З яким моментом затягувати колеса на 175/70 R14?
100-140 Н·м - такий діапазон в автомобілів, для яких 175/70 R14 заводський розмір. Розболтовка в них 4x100 та інші. Точне значення для свого авто звіряйте з інструкцією: воно залежить від типу диска й кріплення.
Чи підійде індекс навантаження 84 для 175/70 R14?
Заводська вимога для автомобілів із цим розміром - не нижче 84. У цієї шини 84 (500 кг на колесо), тобто вимогу виконано. Індекс навантаження не рекомендація, а гранична вага на одне колесо.
На який диск стає 175/70 R14?
Ширина обода від 4,0" до 6,0", рекомендована 5,0". Ширина диска написана на ньому самому після літери J: напис «5,0J x 14» означає 5,0 дюйма завширшки.
Чи можна їздити на Barum Quartaris 5 узимку?
Це всесезонна шина, і позначки 3PMSF у наших даних немає. Для сніжної зими вона не найкращий вибір - радше компроміс для м’якого клімату.
Чим можна замінити 175/70 R14?
Найближчі за зовнішнім діаметром: 185/60 R15 (-0,4% на спідометрі), 185/65 R14 (+0,7% на спідометрі), 195/55 R15 (+0,8% на спідометрі). Спідометр рахує оберти колеса, тож шина іншого діаметра змушує його брехати рівно настільки, наскільки цей діаметр змінився. Допустимим зазвичай вважають відхилення до 3%.
3 118 грн
найнижча серед магазинів
Де купити